عضویت در خبرنامه

اخبار سایت

گردهمائی سالیانه مسئولین اتحادیه امکان در رشت برگزار شد

568  تعداد بازدید  |  دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397

جلسات سالیانه مدیران و روسای مراکز اتحادیه امکان در تاریخ 97/02/11 در محل استراحتگاه امکان در شهرستان رشت بمدت 2 روز برگزار گردید


جلسات سالیانه مدیران و روسای مراکز اتحادیه امکان که همه ساله بمنظور بررسی عملکرد سال گذشته و برنامه‌ریزی فعالیت‌های اتحادیه در آینده، در اوایل هر سال برگزار می‌گردد، در تاریخ 97/02/11 در محل استراحتگاه امکان در شهرستان رشت بمدت 2 روز برگزار گردید.

در این جلسه که نمایندگانی از دو شرکت پاکشوما و اسنوا، شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی داخلی، جهت معرفی کالاهای خود و نیز مسئولین تعدادی از تعاونی‌های عضو اتحادیه که در سال 1396 در خرید کالاهای ساخت داخل کشور از برترین‌ها بودند،حضور داشتند. مشکلات و موانع موجود در مسیر فعالیت‌های اتحادیه در سال گذشته، مورد تجزیه و تحلیل واقع و سیاست‌های اتحادیه بمنظور توسعه فعالیت‌های خود در سال  پیش رو با تاکید بر تهیه و عرضه هرچه بیشتر تولیدات ایرانی، مطرح و برای حاضرین تشریح و جهت اجرا ابلاغ گردید. همچنین ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات مسئولین اتحادیه به نمایندگان شرکت‌های پاکشوما و اسنوا، تعاونی‌های عضو اتحادیه که در خرید کالاهای ساخت کشور بیشترین سهم را داشتند، مورد تشویق و قدردانی قرار گرفتند.